Na Slávikovi vystúpi viac ako sto účinkujúcich

Vyhlásením výsledkov počas slávnostného galaprogramu v Sibamac aréne v NTC, Bratislava už tradične vrcholí ďalší ročník ankety o najobľúbenejších interpretov slovenskej populárnej hudby. Anketu SLÁVIK 2008 aj v tomto roku organizuje Produkčný dom FORZA v spolupráci s agentúrou OKLAMČÁK Production a TV MARKÍZA.

Na tohtoročnom Sláviku  uvidia diváci viac ako sto účinkujúcich a jedinečné  hudobné čísla, ktoré boli pripravené špeciálne len pre túto príležitosť. Slávnostné vyhlásenie výsledkov spojené s galaprogram v priamom prenose TV Markíza v sobotu 29. novembra 2008 o 20:00 bude moderovať Dara Rolins spoločne s Filipom Tůmom. Desmod, Peter Cmorik, Horkýže Slíže, Zuzana Smatanová, Jana Kirschner, Opak, No Name, Zuzana Fialová, Michaela Čobejová, Dominika Cibulková, Martin Pyco „Rausch“, Radoslav Židek, Marián Varga, Veronika Husárová, Peter Varinský, Miriam Kalisová, Laci Strike, Laco Lučenič, Peter Nagy, Erika Judínyová, Paviel Rochnyak. To je len zlomok mien, ktoré budú vystupovať v priamom prenose. Pre verejnosť sú v predaji už len posledné  vstupenky na státie za cenu 149,- Sk  v sieti Ticketportal.

Anketa SLÁVIK 2008 sa vyhlasuje v troch hlavných kategóriách: spevák, speváčka a skupina. Okrem toho budú dekorovaní  aj Skokan roka,  Objav roka a Rádioslávik pre najvysielanejšieho domáceho interpreta. Svoje minuloročné prvenstvo v hlavných kategóriách budú obhajovať Peter Cmorík, Zuzana Smatanová a Desmod.  Aj v tomto ročníku vyhlásil denník Nový Čas anketu o Hit roka 2008. Hlasovanie prebieha on-line na webovej stránke www.cas.sk. Vyžrebovaný účastník hlasovania získa od garanta súťaže, denníka Nový Čas, finančnú prémiu v hodnote 50 000,- Sk.

Počítanie hlasov z hlasovacích kupónov a ich následné zrátanie s SMS hlasmi realizuje špecializovaná počítačová firma pod dohľadom notára. Ten overí správnosť výsledkov a v zapečatenej obálke ich odovzdá štatutárnemu zástupcovi organizátorov. V záujme udržania napätia a autentických reakcií všetkých zainteresovaných budú výsledky v hlavných kategóriách aj v tomto roku zverejnené počas.


Vtedy sa verejnosť dozvie meno výhercu SMS hlasovania, ktorý získa osobný automobil Volkswagen New BEETLE. Taktiež počas galavečera sa verejnosť dozvie meno výhercu finančnej prémie vo výške 150 000,- Sk od Produkčného domu Forza, ktorý bude vyžrebovaný spomedzi „kupónových“ hlasujúcich a  hlasujúcich cez internetové stránky www.forza.sk a www.azet.sk/slavik.

 

Generálni reklamní partneri: SkyEurope Airlines, Fis Group Slovakia - Financie - Investicie - Stavby, Rádio Okey, AquaCity Poprad
Hlavní reklamní partneri: ECO – INVEST, Slovenská pošta, Volkswagen, Dolores, Danicon holding – továreň na stavby, cestovná kancelária Hydrotour, Kontio – zrubové domy
Reklamní partneri: HASS, Mondi SCP, Provimi Pet Food CZ, InetPRO
Mediálni partneri: Nový Čas, Život, Nový Čas Nedeľa, IN, Rebecca, Markíza, Žurnál, azet.sk, Plazmamedia, ISPA, SITA