Odštartovala anketa SLÁVIK 2004

Mediálna kampaň spojená s uverejňovaním hlasovacích kupónov štartuje ďalší ročník ankety o najobľúbenejších interpretov slovenskej populárnej hudby. Výsledky ankety SLÁVIK 2004, ktorú organizuje Produkčný dom FORZA v spolupráci s agentúrou OKLAMČÁK Production a TV MARKÍZA, sa verejnosť dozvie počas slávnostného galaprogramu v priamom prenose TV Markíza v sobotu 27. novembra 2004 o 20,00 hod. O podrobnostiach a novinkách tohto ročníka ankety sa organizátori podelia s médiami na tlačovej konferencii, ktorá sa uskutoční v stredu 29. septembra 2004 v bratislavskom hoteli Holiday Inn. Prvá etapa, hlasovanie verejnosti, potrvá 31. októbra 2004. V uvedenom období bude hlasovací kupón uverejnený v denníkoch Nový Čas a Šport a v týždenníkoch Markíza a Slovenka. Súčasťou je orientačný abecedný zoznam interpretov v každej kategórii, pričom je možné na hlasovací kupón napísať aj meno neuvedeného interpreta. Aj v tomto ročníku prebieha SMS hlasovanie, vďaka ktorému sa už v minulom ročníku zvýšil počet hlasov a následne aj reprezentatívnosť výsledkov ankety. Anketa SLÁVIK 2004 sa vyhlasuje v troch hlavných kategóriách: spevák, speváčka a skupina. Okrem toho budú dekorovaní aj Skokan roka, Objav roka či Rádioslávik pre najvysielanejšieho domáceho interpreta. Svoje minuloročné prvenstvo v hlavných kategóriách budú obhajovať Richard Müller, Misha a Elán. Tohtoročnou novinkou je kategória Hit roka 2004, ktorú vyhlásil denník Nový Čas. Hlasovanie prebieha on-line na webovej stránke www.bleskovky.sk. Čitatelia Nového Času si tak môžu zvoliť svoju najobľúbenejšiu slovenskú skladbu uplynulého roka. Vyžrebovaný účastník hlasovania získa od garanta súťaže, denníka Nový Čas, domáce kino SONY. Rátanie hlasov z hlasovacích kupónov a ich následné zrátanie s SMS hlasmi realizuje špecializovaná počítačová firma pod dohľadom notára. Ten overí správnosť výsledkov a v zapečatenej obálke ich odovzdá štatutárnemu zástupcovi organizátorov. V záujme udržania napätia a autentických reakcií všetkých zainteresovaných budú výsledky v hlavných kategóriách aj v tomto roku zverejnené počas slávnostného galaprogramu v priamom prenose TV Markíza v sobotu 27. novembra 2004 o 20.00 hod. Vtedy sa verejnosť dozvie aj mená oboch výhercov automobilov Škoda Fabia 2005, ktorí budú vyžrebovaní jednak spomedzi „kupónových“ hlasujúcich, jednak spomedzi „esemeskových“ hlasujúcich.

 

 

Anketu Slávik 2004 podporili generálni reklamni partneri: Allianz Slovenská poisťovňa, Škoda Auto Slovensko, cestovná kancelária Hydrotour a Harmony – Váš svet papierovej hygieny.
Hlavní reklamní partneri: Železiarne Podbrezová, a.s., Euro-building, a.s., cestovná kancelária Orostours, Plastická chirurgia Inter Clinic Bratislava – Rača, hotel Holiday Inn, OR-LI – veľkoobchod mäsa, VÚJE trnava – jadrová energia, energia budúcnosti a GAMO Banská Bystrica. Reklamným partnerom je hotelová spoločnosť SOREA.
Mediálni partneri: Rádio Okey, Rádio Okey Top, denníky Nový čas a Šport, týždenníky Markíza a Slovenka, TASR a billboardová spoločnosť ISPA.