Peha, Arzén a Jožo Ráž bez nominácie

Už o niekoľko dní, budú známe mená tých najpopulárnejších osobností slovenskej populárnej hudby, ktorí sa v Sibamac NTC, Bratislave stanú majiteľmi ocenenia Slávik 2008. Vyhlásením výsledkov počas slávnostného galaprogramu už tradične vrcholí ďalší ročník ankety o najobľúbenejších interpretov slovenskej populárnej hudby. Anketu SLÁVIK 2008 aj v tomto roku organizuje Produkčný dom FORZA v spolupráci s agentúrou OKLAMČÁK Production a TV MARKÍZA. Na tohtoročnom Sláviku  uvidia diváci viac ako sto účinkujúcich a jedinečné  hudobné čísla, ktoré boli pripravené špeciálne len pre túto príležitosť. Počas slávnostného vyhlásenia výsledkov v priamom prenose TV Markíza v sobotu 29. novembra 2008 o 20:00 sa diváci dozvedia, kto príde v jednotlivých kategóriach pre ocenenie. Skupina Peha, Arzén a Jožo Ráž tento rok zostali bez nominácie. Do kategórie speváčka boli tento rok nominovaní (v abecednom poradí) Marika Gombitová, Katka Knechtová, Zdenka Predná, Zuzana Smatanová, Tina,  v kategórií spevák (v abecednom poradí) Peter Cmorik, Pavol Habera, Mário „Kuly„ Kollár, Ivan Tásler, Miro Žbirka, v kategórií skupina (v abecednom poradí) Desmod, Elán, Gladiator, IMT Smile, No Name. V záujme udržania napätia a autentických reakcií všetkých zainteresovaných budú výsledky v hlavných kategóriách aj v tomto roku zverejnené počas galaprogramu na obrazovkách televízie Markíza.

Anketa SLÁVIK 2008 sa vyhlasuje v troch hlavných kategóriách: spevák, speváčka a skupina. Okrem toho budú dekorovaní  aj Skokan roka,  Objav roka a Rádioslávik pre najvysielanejšieho domáceho interpreta. Svoje minuloročné prvenstvo v hlavných kategóriách budú obhajovať Peter Cmorík, Zuzana Smatanová a Desmod.  Aj v tomto ročníku vyhlásil denník Nový Čas anketu o Hit roka 2008. Hlasovanie prebieha on-line na webovej stránke www.cas.sk. Vyžrebovaný účastník hlasovania získa od garanta súťaže, denníka Nový Čas, finančnú prémiu v hodnote 50 000,- Sk.


Počítanie hlasov z hlasovacích kupónov a ich následné zrátanie s SMS hlasmi realizuje špecializovaná počítačová firma pod dohľadom notára. Ten overí správnosť výsledkov a v zapečatenej obálke ich odovzdá štatutárnemu zástupcovi organizátorov.  Počas priameho prenosu sa verejnosť dozvie meno výhercu SMS hlasovania, ktorý získa osobný automobil Volkswagen New BEETLE.

Taktiež počas galavečera sa verejnosť dozvie meno výhercu finančnej prémie vo výške 150 000,- Sk od Produkčného domu Forza, ktorý bude vyžrebovaný spomedzi „kupónových“ hlasujúcich a  hlasujúcich cez internetové stránky www.forza.sk a www.azet.sk/slavik.

 

 

Generálni reklamní partneri: SkyEurope Airlines, Fis Group Slovakia - Financie - Investicie - Stavby, Rádio Okey, AquaCity Poprad
Hlavní reklamní partneri: ECO – INVEST, Slovenská pošta, Volkswagen, Dolores, Danicon holding – továreň na stavby, cestovná kancelária Hydrotour, Kontio – zrubové domy
Reklamní partneri: HASS, Mondi SCP, Provimi Pet Food CZ, InetPRO
Mediálni partneri: Nový Čas, Život, Nový Čas Nedeľa, IN, Rebecca, Markíza, Žurnál, azet.sk, Plazmamedia, ISPA, SITA