„Slávikovské“ autá v rukách nových majiteľov

Nielen Miro Žbirka, Misha a kapela Elán sa stali víťazmi tohtoročnej ankety o najpopulárnejšieho speváka, speváčku a skupinu - Slávik 2004, ktorej výsledky boli vyhlásené počas galaprogramu v bratislavskom Istropolise. V ankete organizovanej Produkčným domom Forza, agentúrou Oklamčák Production a TV Markíza sa z víťazstva v podobe nového modelu automobilu Škoda Fabia 2005 môžu tešiť aj dvaja vyžrebovaní účastníci hlasovania. Ich mená sa dozvedela verejnosť v priamom televíznom prenose. Výhercovia automobilov Škoda Fabia 2005 boli vyžrebovaní jednak spomedzi „kupónových“ hlasujúcich, jednak spomedzi hlasujúcich prostredníctvom „esemesiek“ . Výhercami sa stali Alena Merkovská z Prešova a Jaroslav Fusko z Komárna. V bratislavskom hoteli Holiday Inn odovzdal kľúče novým majiteľom pán Matej Bugár, konateľ spoločnosti Škoda Auto Slovensko, ktorá automobily do súťaže venovala.

 

 

Anketu Slávik 2004 podporili generálni reklamni partneri: Allianz Slovenská poisťovňa, Škoda Auto Slovensko, cestovná kancelária Hydrotour a Harmony – Váš svet papierovej hygieny.
Hlavní reklamní partneri: Železiarne Podbrezová, a.s., Euro-building, a.s., cestovná kancelária Orostours, Plastická chirurgia Inter Clinic Bratislava – Rača, hotel Holiday Inn, OR-LI – veľkoobchod mäsa, VÚJE trnava – jadrová energia, energia budúcnosti a GAMO Banská Bystrica. Reklamným partnerom je hotelová spoločnosť SOREA.
Mediálni partneri: Rádio Okey, Rádio Okey Top, denníky Nový čas a Šport, týždenníky Markíza a Slovenka, TASR a billboardová spoločnosť ISPA.