Anketa Slávik 2011 aj na facebooku

Spevákom, hudobníkom, ale aj všetkým fanúšikom ankety Slávik  je venovaná facebooková stránka Slávik 2011, na ktorej sú a budú pravidelne zverejňované nielen aktuálne novinky, ale aj prehľady, fotografie a zaujímavosti z uplynulých ročníkov. Facebooková stránka slúži ako rýchly komunikačný kanál medzi organizátormi ankety a verejnosťou. Už onedlho, konkrétne v pondelok 12.12.2011 sa uskutoční tlačová konferencia, na ktorej budú zverejnené najaktuálnejšie novinky tohto ročníka. Okrem iného nový spôsob a formy hlasovania.

Sošku Slávika získajú interpreti v kategóriách: spevák, speváčka a skupina. Okrem  toho budú dekorovaní aj Skokan roka, Objav roka a Rádioslávik Rádia Expres. O Hite  roka rozhodnú čitatelia najčítanejšieho slovenského denníka Nový čas a najatraktívnejšiu web stránku slovenského interpreta zvolia návštevníci portálu azet.sk.

Spracovanie výsledkov bude aj v tomto ročníku vykonávať špecializovaná firma pod dohľadom notára. A v záujme udržania napätia a autentických reakcií budú výsledky v jednotlivých kategóriách zverejnené až počas slávnostného galaprogramu v priamom prenose TV JOJ.