Galaprogram Slávik 2011 odvysiela TV JOJ

Produkčný dom FORZA v spolupráci s agentúrou OKLAMČÁK Production a  TV JOJ organizujú anketu o najobľúbenejších interpretov slovenskej  populárnej hudby - Slávik 2011.

Mediálna kampaň ankety spojená s hlasovaním odštartuje v decembri. Bude jej predchádzať tlačová konferencia, na ktorej sa médiá i verejnosť dozvedia nový spôsob a formy hlasovania. Jeden hlasujúci vyhrá dynamický sedan Chevrolet Cruze s ročným poistením od  Allianz Slovenská poisťovňa.

Sošku Slávika získajú interpreti v kategóriách: spevák, speváčka a skupina. Okrem  toho budú dekorovaní aj Skokan roka, Objav roka a Rádioslávik Rádia Expres. O Hite  roka rozhodnú čitatelia najčítanejšieho slovenského denníka Nový čas a najatraktívnejšiu web stránku slovenského interpreta zvolia návštevníci portálu azet.sk.

Spracovanie výsledkov bude aj v tomto ročníku vykonávať špecializovaná firma pod dohľadom notára. A v záujme udržania napätia a autentických reakcií budú výsledky v jednotlivých kategóriách zverejnené až počas slávnostného galaprogramu v priamom prenose TV JOJ.