Hitom roka 2011 sa stala skladba Nebo, peklo, raj

Víťazom kategórie Hit roka 2011, ktorú v rámci ankety Slávik vyhlásil denník Nový Čas, sa stala skladba Dary Rolins a Tomiho Popoviča – Nebo, peklo, raj. S počtom hlasov 10 704 zvíťazila v konkurencii ďalších štyroch nominovaných skladieb, ktoré si čitatelia Nového Času vybrali v prvom kole spomedzi desiatky slovenských pesničiek. Spomedzi všetkých hlasujúcich si výhru v hodnote 1000 € od denníka Nový Čas odniesla Ivana Končálová z Trnavy.

Skladba Nebo, peklo, raj údajne vznikla vďaka veľkej náhode, či stretnutiu Dary Rolins a Tomiho Popoviča na ulici v Los Angeles. „Tam sa to celé začalo, ja som to už mal pripravené vo svojej hlave. Vybral som song, ktorý som vedel, že bude fungovať,“ prezradil pre Nový Čas Tomi Popovič. Ten na galaprograme Slávik 2011 poďakoval za úspešnosť skladby Dare Rolins, ktorá sa samotného odovzdávania cien nemohla zúčastniť.

Na druhom mieste v tabuľke Hit roka skončila skladba speváčky Tiny - Si sám. Dostala 10 304 hlasov. Tretiu priečku obsadil Desmod, ktorý so skladbou Za tebou získal 8288 hlasov. Štvrté miesto patrilo hitovke Veľa lásky od IMT Smile a piata priečka Kristíne a jej songu Pri oltári.