Hitom roka 2012 sa stala skladba Žijeme len raz

Víťazom kategórie Hit roka 2012, ktorú v rámci ankety Slávik 2012 vyhlásil denník Nový Čas, sa stala skladba Ego feat. Robert Burian – Žijeme len raz. S počtom hlasov 13724 zvíťazila v konkurencii ďalších štyroch nominovaných skladieb, ktoré si čitatelia Nového Času vybrali v prvom kole spomedzi desiatky slovenských pesničiek. Spomedzi všetkých hlasujúcich si výhru v hodnote 1000 € od denníka Nový Čas odniesla pani Binderová z Bratislavy.

Samotný reper zrejme tiež nečakal, že sa z jeho pesničky stane jedna z najhranejších skladieb roka. "Skladba vznikla, aby mladí nekaprovali celé leto za počítačom. A do éteru sme ju vypustili aj s klipom hneď v prvý letný deň. Aj klip sa natočil veľmi rýchlo, išli sme na zmrzku a okúpať sa na jazerá v Senci a za chvíľu sme natočili klip,“ povedal reper Ego.

Na druhom mieste v tabuľke Hit roka skončila skladba Majka Spirita – Ženy treba ľúbiť, tretiu priečku obsadila Celeste Buckingham so skladbou Run Run Run. Štvrté miesto patrí Richardovi Müllerovi a Tereze Kerndlovej s hitom Klid, mír a pokora a piata priečka Kataríne Knechtovej a jej songu Zmier svetlo s tmou.