Moderátormi galavečera Slávik 2011 budú Martin Pyco Rausch a Jakub Prachař

Moderátormi galavečera ankety Slávik 2011 budú 26. februára Martin Pyco Rausch a Jakub Prachař. Dvojica, ktorá je známa aj z úspešného televízneho projektu Česko Slovensko má talent.

Hlasovanie v ankete Slávik 2011 o najobľúbenejších interpretov slovenskej populárnej hudby, ktoré sa začalo 19. decembra 2011, potrvá do 31. januára 2012. Galavečer spojený s vyhlásením výsledkov sa uskutoční v nedeľu 26. februára v priestoroch bratislavskej Incheby a v priamom prenose ho odvysiela TV JOJ.

Tak ako po minulé roky budú ocenení zlatí, strieborní a bronzoví Slávici v kategóriách Speváčka, Spevák a Hudobná skupina. Vyhlásení budú aj Skokan roka, Objav roka a Rádioslávik Rádia Expres. O Hite  roka rozhodnú čitatelia najčítanejšieho slovenského denníka Nový čas  - www.cas.sk, najatraktívnejšiu web stránku slovenského interpreta zvolia návštevníci portálu azet.sk – www.azet.sk/slavik  a za Najlepší videoklip roku 2011sa dá hlasovať na stránke huste.tv. Fanúšikovia populárnej hudby môžu tipovať aj na Absolútneho Slávika v sieti stávkovej kancelárie Tipsport alebo na www.tipsport.sk.

Počas galavečera sa verejnosť dozvie aj meno výhercu nového atraktívneho športového Chevroletu Cruze s ročným poistením od Allianz Slovenskej poisťovne, ktorý bude vyžrebovaný spomedzi všetkých hlasujúcich.

 


Organizátori: Produkčný dom FORZA, Oklamčák Production, TV JOJ
Generálni reklamní partneri: Prvá stavebná sporiteľňa, Energo Control - Váš spoľahlivý partner
Hlavní reklamní partneri: stávková kancelária Tipsport - generálny partner slovenskej hokejovej extraligy, Edymax Holding, ZS Mont, TIPOS, národná lotériová spoločnosť, Chevrolet
Reklamní partneri: Allianz - Slovenská poisťovňa, Alcohol Killer, Impex Car, InetPRO
Mediálni partneri: Rádio Expres, Nový Čas, Pokec, Eva girl, Kam do mesta, Slovenský Telegraf, SITA, Boomerang Media, Adspace, euroAWK, Willmark