Fotogalérie Miss Slovensko 2009

21. 12. 2009 - Barbora Franeková a Jana Pištejová odovzdali 750 Eur detskému domovu
fotoriport_logo

Miss Slovensko 2009 Barbora Franeková spoločne s módnou návrhárkou Jankou Pištejovou 750 Eur Detskému domovu Studienka. Detský domov Studienka – Centrum sociálnych služieb je jediným a najstarším zariadením svojho druhu v Bratislave. Od svojho vzniku v roku 1951 prešlo viacerými organizačnými zmenami. Najprv to bol Dojčenský ústav a boli v ňom umiestnené deti do veku jedného roka. Neskôr zariadenie patrilo pod Ústav národného zdravia mesta Bratislavy a boli tu deti do troch rokov. Zariadenie malo štandardný zdravotnícky charakter.

11. 12. 2009 - Finále Miss World 12. decembra 2009
fotoriport_logo

V piatok 6. novembra 2009 v popoludňajších hodinách nabrala Miss Slovensko 2009 Barbora Franeková smer Miss World. Po zastávke na benefičnej aukcii v Londýne sa všetkých 112 súťažiacich presunulo do juhoafrického Johannesburgu, kde sa pripravovali na veľký finálový večer.

09. 12. 2009 - Barbora Franekova sa zúčastnila na žrebovaní futbalových majstrovstiev sveta
fotoriport_logo

Pri žrebovaní futbalových majstrovstiev sveta v Kapskom Meste budú do čela jednotlivých skupín nasadení Juhoafrická republika, Brazília, Španielsko, Taliansko, Nemecko, Argentína, Anglicko a Holandsko. V dejisku žrebovania to oznámila organizačná komisia FIFA, kde boli pozvané aj finalistky súťaže Miss World.

03. 12. 2009 - Barbora Franeková nás reprezentuje na Miss World
fotoriport_logo

Miss Slovensko 2009 Barbora Franeková na sústredení Miss World zaujala natoľko, že jej po módnej šou venovali titulku. Spomedzi 112 najkrajších žien sveta. Zdá sa, že Barbore Franekovej v Johannesburgu ide karta. Počas príprav na prestížnu súťaž krásy Miss World 2009, ktorá vyvrcholí 12. decembra, zaujala natoľko, že jej po módnej šou venovali dokonca titulku v miestnych novinách.

26. 11. 2009 - Barbora Franeková si pred finále Miss World užívala africké safari
fotoriport_logo

Rodáčka zo Žiliny Barbora Franeková si užíva svoju účasť na Miss World. Pred troma týždňami odletela do Londýna, kde sa začal jej päťtýždňový pobyt. Miss Slovensko 2009 Barboru Franekovú čaká boj o titul najkrajšej ženy sveta. Už o necelé dva týždne ju čaká finále prestížnej súťaž Miss World, ktorá sa bude konať 12. decembra.

25. 11. 2009 - Hlasujte za Soňu Skoncovú, finále Miss International už v sobotu
fotoriport_logo

Soňa Skoncová, I.vicemiss Slovensko 2009, súťaží v Číne na Miss International. Podporte ju aj vy - jednoduchým hlasovaním. Vicemiss Slovenska 2009 s milým úsmevom a zmyselným pohľadom odletela do čínskeho Chengdu 11. novembra. Na túto súťaž sa Soňa pripravovala už od apríla. Porotu sa pokúsi presvedčiť nielen svojou prirodzenosťou, ale aj ľudovým tancom v kroji.

19. 11. 2009 - Barbora Franeková, horúca favoritka do TOP 15
fotoriport_logo

Miss Slovensko 2009 Barbora Franeková odletela na súťaž Miss World pred dvoma týždňami. Zaujímavosťou je, že na mnohých medzinárodných fórach je označovaná za horúcu favoritku do TOP 15, čo by iste bolo veľmi pekným ukončením jej kraľovania v súťaži Miss Slovensko 2009. Užíva si ho už od apríla a skončí jej o päť mesiacov.

18. 11. 2009 - Soňa Skoncová po prílete na Miss International dostala pandu
fotoriport_logo

Na svetovú súťaž neodletela iba Miss Slovensko 2009 Barbora Franeková ale aj I. vicemiss Soňa Skoncová, ktorá išla reprezentovať Slovensku republiku do Číny, kde sa pokúsi zabojovať na Miss International. Po niekoľko hodinovom lete Soňu prekvapil organizačný tím darčekom. Ako uvítací darček som dostala pandu, ale samozrejme plyšovú“, pochválila sa Soňa Skoncová, ktorá bola z darčeku milo prekvapená.

13. 11. 2009 - Barbora Franeková odlieta do Johannesburgu
fotoriport_logo

Od piatka 6. novembra si Miss Slovensko 2009 Barbora Franeková vychutnávala krásy najdrahšieho mesta Európy. V Londýne strávila niekoľko dní, počas ktorých sa zúčastnila aj na jednom charitatívnom večery, kde spoločne s Misskami z celého sveta vydražili dvestopäťdesiat tisíc libie. Piatok 13. novembra odlieta Barbora do Johannesburgu, kde sa uskutočni finále Miss World 12. decembra 2009.

06. 11. 2009 - Franeková pred odletom na Miss World navštívila Ústav lekárskej kozmetiky
fotoriport_logo

V bratislavskom Ústave lekárskej kozmetiky sa Miss Slovensko Barbora Franeková zverila do rúk odborníkov v Ústave lekárskej kozmetiky. Navštívila dermatovenerológa Rastislava Vrabeca.

03. 11. 2009 - Franeková a Skoncová si skúšali šaty na Miss World a Miss International
fotoriport_logo

V ateliéri Jakuba Klímu si Miss Slovensko Barbora Franeková a  I.Vicemiss Soňa Skoncová skúšali v utorok dopoludnia šaty, ktoré budú mať na sebe oblečené počas svetového finále Miss World a Miss International. Na missky dozerali aj autorky šiat - Jana Pištejová a Andrea Paldan.

21. 10. 2009 - Missky predvádzali na Brillance Fashion Show Talent
fotoriport_logo

Pred očami odbornej i širokej verejnosti sa uskutočnilo veľké finále súťaže Brillance Fashion Talent v podobe módnej prehliadky finalistov. Ide o tretie pokračovanie súťažného projektu o najtalentovanejšieho módneho návrhára, ktorého cieľom je podporiť talentovaných jednotlivcov v odbore módneho návrhárstva.

 

10. 10. 2009 - Missky si zahrali futbal
fotoriport_logo

V sobotu 10. októbra sa na ihrisku za OC Aupark v Bratislave odohral turnaj „EA Sports Futbal 4v4“, celosvetovo veľmi populárna akcia, v ktorej sa mladí futbalisti stretli v reálnom futbale a súčasne na PlayStation v najúspešnejšej svetovej futbalovej hre FIFA 10. Svoje futbalové zručnosti si mohli zmerať aj s profesionálnymi futbalistami zo Slovana Bratislava.

08. 09. 2009 - Barbora Franeková sa zučastnila medzinárodného festivalu Jašidielňa
fotoriport_logo

Tri dni intenzívnej zábavy, radosti, šantenia a prekonávania bariér medzi ľuďmi s postihnutím a bez postihnutia priniesol do ulíc mesta Žilina už 20.ročník medzinárodného festivalu Jašidielňa 2009. V prekonávaní hraníc medzi ľudmi s hendikepom a bez neho je Žilina jedinečná, keďže sa tento festival konal v meste už po 20. raz.

18. 04. 2009 - MISS Slovensko 2009 sa stala Barbora Franeková
fotoriport_logo

Sibamac aréna v NTC, Bratislava sa stala v piatok večer dejiskom veľkolepého finále prestížnej súťaže krásy MISS Slovensko 2009, ktorú organizuje Produkčný dom FORZA v spolupráci s televíziou Markíza a agentúrou OKLAMČÁK Production. Slovenskou kráľovnou krásy pre rok 2009 sa stala Barbora Franeková. Prvou VICEMISS 2009 sa stala Soňa Skoncová, titul druhej VICEMISS 2009 patrí Aneta Valentová.

14. 04. 2009 - Finalistky Miss Slovensko vyzbierali ošatenie pre utečenecký tábor
fotoriport_logo

Utečenci zo záchytného utečeneckého tábora Ministerstva vnútra v Rohovciach neďaleko Gabčíkova majú za sebou naozaj nevšedný zážitok. Do ich zariadenia totiž prišla na návštevu riaditeľka súťaže Miss Slovensko 2009 Lucia Hablovičová a priniesla plné vrecia ošatenia od finalistiek.

04. 04. 2009 - Záverečná tlačová konferencia Miss Slovensko
fotoriport_logo

Počas večera okrem dvanásť najkrajších dievčat Slovenska sa o príjemnú atmosféru v priestoroch Sibamac aréna v NTC postarajú Cigánski diabli, Robo Grigorov, Peter Cmorik, Misha, tanečná skupina Old School Brothers, Marcel Palonder and TangoUltimo... oznámila riaditeľka súťaže Lucia Hablovičová na tlačovej konferencii v hoteli AquaCity Poprad.

01. 04. 2009 - Finalistky Miss Slovensko nacvičujú choreografiu
fotoriport_logo

Finalistky Miss Slovensko v týchto dňoch naplno „zarezávajú“ na záverečnom sústredení v AquaCity Poprad, ktoré je zamerané najmä na prípravu finalistiek a nácviku choreografie, ktorú ma na starosti choreograf Peter Varady. Dievčatám sa spolu s poprednými slovenskými vizážistkami venuje aj tím kaderníkov štúdia krásy Pierot.

30. 03. 2009 - Finalistky Miss Slovensko na palube Danube Wings
fotoriport_logo

Už len pár dní delí dievčatá od veľkolepého finále súťaže Miss Slovensko. Jednej z nich sa 17. apríla zmení život, keď jej odovzdajú šerpu a korunku kráľovnej krásy. Trinástka finalistiek do mesta pod Tatrami pricestovala netradične a dá sa povedať v tomto prípade exkluzívnou linkou. Boli pasažierkami historicky prvého letu medzi Bratislavou a Popradom na palube lietadla novej leteckej spoločnosti Danube Wings.

29. 03. 2009 - Finalistky Miss Slovensko odleteli na sústredenie do Popradu
fotoriport_logo

V poradí druhé sústredenie finalistiek už tradične otvára posledné dejstvo  súťaže MISS Slovensko, ktorú organizuje Produkčný dom FORZA v spolupráci s agentúrou OKLAMČÁK Production a televíziou MARKÍZA.  Poslednú marcovú nedeľu odleteli dievčatá z Bratislavského letiska novou leteckou spoločnosťou Danube Wings na deväť dní do AquaCity Poprad.

25. 03. 2009 - Uputavka na finálový večer Miss Slovensko
fotoriport_logo

Televízia Markíza od 23. marca zaradila do programu  okrem jednotlivých spotov pre každú z finalistiek aj hraný  spot s  Janom Krausom, ktorý si v televíznej upútavke nasadzuje korunku a šerpu. Skúša, ako mu sadnú a pozoruje sa pritom v zrkadle. Následne reaguje na telefonát: Ako to viete? Nervózne začne skúmať strop , kde zbada kameru .... . Pozrite si telelevíznu upútavku na program Miss Slovensko 2009

24. 03. 2009 - Televízne upútavky Miss Slovensko 2009
fotoriport_logo

Prípravy štrnásteho ročníka súťaže Miss Slovensko sú v plnom prúde.   Televízia Markíza v upútavkach na hlasovanie Miss Sympatia zaviedla okrem hudby, textu a obrazu aj voice-over finalistiek súťaže Miss Slovensko.
Televízne upútavky su vysielané od 16.marca do 17. apríla na obrazovkách televízie Markíza.

18. 03. 2009 - Finalistky Miss Slovensko otvárali nový hotel
fotoriport_logo

Finalistky súťaže Miss Slovensko sa dnes zúčastnili otvorenia nového luxusného štvorhviezdičkového hotela Falkensteiner. Lifestylová architektúra, atmosféra, skvelá kuchyňa a to v strede hl. meste Slovenska.

12. 03. 2009 - Videovizitky finalistiek Miss Slovensko 2009
fotoriport_logo

Prinášame Vám videovizitky finalistiek Miss Slovensko 2009, kde sa Vám v skratke predstavia. Videovizitky  vznikli v spolupráci so spoločnostou SITA SLOVENSKÁ TLAČOVÁ AGENTÚRA A.S. v exotickom Egypte, kde finalistky spoločne s náhradníckou strávili prvé sústredenie.

10. 03. 2009 - Bourjois - oficiálny partner Miss Slovensko 2009
fotoriport_logo

Dekoratívna kozmetika BOURJOIS je určená mladým dámam, ktoré vedia oceniť kozmetiku najvyššej kvality, za dostupné ceny. BOURJOIS pochádza „z dielne“ Chanel a to jej kvalitu vo vysokej miere podčiarkuje. BOURJOIS je ideálnou kozmetikou pre líčenie krásnych žien – MISS SLOVENSKO 2009.

09. 03. 2009 - Domovom finalistiek Miss Slovensko sa na víkend stali kúpele
fotoriport_logo

Dvanásť súťažiacich finalistiek spolu s jednou náhradníčkou MISS Slovensko strávili víkend v Kúpeloch Brusno, ktoré sa nachádzajú v srdci stredného Slovenska, v údolí Slovenského Rudohoria na úpätí severných svahov Vepra a v ústí doliny Peklo. Dievčatá nacvičovali choreografiu a pripravovali dokrútky, ktoré sa odvysielajú počas finálového večera.

24. 02. 2009 - Missky skusali šaty v obchodnom dome Alize
fotoriport_logo

Prinášame vám fotografie z fittingu dievčat, ktorý absolvovali v známej bratislavskej predajni luxusného oblečenia ( Alizé ), kde im asistovala aj riaditeľka súťaže Lucia Hablovičová. Okrem Lucie sa dievčatám venoval aj návrhár Boris Hanečka, ktorý bude mať na starosti ušiť kráskam na mieru špeciálnu kolekciu plaviek.

23. 02. 2009 - Finalistky Miss Slovensko odchádzajú z Egypta
fotoriport_logo

Dvanásť finalistiek súťaže Miss Slovensko 2009 spolu s náhradníčkou odlietajú dnes z osemdňového sústredenia v exotickom Egypte. Po osemhodinovom cestovaní s prestupom v hlavnom meste Českej republiky pricestujú dievčatá v neskorých večerných hodinách späť na Slovensko.

20. 02. 2009 - Finalistky Miss 2009 dnes absolvovali sťahovanie národov
fotoriport_logo

Sťahovanie „národov“ dnes prežili v Egypte finalistky súťaže Miss Slovensko 2009. Z hotela, v ktorom boli doteraz, ich autobus odviezol asi o dvadsať kilometrov ďalej. Dôvodom bola podľa Martina Šestáka z produkčného domu Forza „požiadavka fotografky Petry Ficovej a režiséra priameho prenosu Pepe Majského, ktorí chceli pre nakrúcanie dokrútok a ďalšie fotografovanie zmeniť prostredie“.

19. 02. 2009 - Finalistky Miss Slovensko pózovali v plavkách
fotoriport_logo

Finalistky súťaže Miss Slovensko 2009 si zábavy príliš neužijú. Od pondelkového príletu, dievčatá stihli nafotografovať módne kolekcie do katalógu a časť dokrútok do priameho prenosu s režisérom Pepem Majeským. „Dnes sme začali fotografovať finalistky v plavkách a to v krásnom prostredí hory Al-Borqa, ktorá sa nachádza uprostred púšte, 35 metrov nad hladinou mora" , povedala Lucia Hablovičová.

18. 02. 2009 - Finalistky Miss Slovensko už pózujú pre fotografku
fotoriport_logo

Pre dvanásť finalistiek súťaže Miss Slovensko spolu s náhradníčkou sa dnes ráno skončilo relaxovanie a oddychovanie. Zatiaľ, čo si dievčatá od pondelkového príletu vychutnávali krásne prostredie a teplo, dnes od štvrtej hodiny rannej tvrdo „zarezávajú“. Spolu s finalistkami sa skorému vstávaniu nevyhla ani fotografka Petra Ficová, stylista Lukáš Kimlička, vizážistka Lenka Sóošová a ďalší členovia realizačného teamu.

17. 02. 2009 - Finalistky Miss Slovensko spoločne oslávili narodeniny Lucie Hablovičovej
fotoriport_logo

Prvý večer sústredenia v letovisku Taba sa niesol v znamení oslavy. Finalistky zagratulovali riaditeľke súťaže Lucii Hablovičovej, ktorá v pondelok 16. februára oslávila 31. narodeniny. Pre tú dievčatá a organizačný štáb pripravili veselé prekvapenie. Spoločne s kuchárom hotela pripravili čokoládovú tortu a darovali jej egyptský suvenír.

13. 02. 2009 - Finalistky Miss Slovensko v pondelok odlietajú do exotiky
fotoriport_logo

Finalistky súťaže Miss Slovensko 2009 čaká v najbližších dňoch osemdňové sústredenie v exotickom Egypte, kde sa uskutoční fotografovanie štýlového katalógu a nakrúcanie dokrútok do finálového večera. Dievčatá počas exotického sústredenia od cestovnej kancelárie Hydrotour „vystriedajú“ viacero päť hviezdičkových hotelov v hraničnom meste medzi Egyptom a Izraelom.

17. 01. 2009 - Finalistky Miss Slovensko 2009 predstavili netradične na Lomnickom štíte
fotoriport_logo

Produkčný dom FORZA, agentúra OKLAMČÁK Production a televízia Markíza v obotu predstavili na Lomnickom štíte verejnosti dvanásť finalistiek a náhradníčku prestížnej súťaže krásy Miss Slovensko 2009.

10. 11. 2008 - Kastingy na Miss Slovensko 2009 dnes začínajú
fotoriport_logo

Organizátori súťaže Miss Slovensko, ktorými sú Produkčný dom FORZA, agentúra OKLAMČÁK Production a TV MARKÍZA, odštartujú dnes v priestoroch penziónu Golden Royal v Košiciach týždňové výberové kolo, v ktorom sa rozhodne o semifinalistkách štrnásteho ročníka prestížnej súťaže krásy.

27. 10. 2008 - Tlačová konferencia Miss Slovensko 2009
fotoriport_logo

Slogan „Staň sa Miss Slovensko a vyhraj!“ dominuje úvodnej kampani prestížnej súťaže krásy, ktorá vstupuje do svojho štrnásteho ročníka. V priestoroch hotela Arcadia, ktorý je prvým 5-hviezdičkovým hotelom v Bratislave, o tom informovala na tlačovej konferencii riaditeľka súťaže Lucia Hablovičová.

09. 10. 2008 - Televízny spot Miss Slovensko 2009
fotoriport_logo

Slogan „Staň sa Miss Slovensko a vyhraj!“ dominuje v úvodnej kampani prestížnej súťaže krásy, ktorá vstupuje do svojho štrnásteho ročníka. Záujemkyne majú zjednodušené prihlásenie sa do súťaže a preto stačí, keď dievčatá prídu priamo na jeden z kastingov.