Fotogalérie Miss Slovensko 2010

25. 10. 2010 - Ďalší úspech Georgievovej na Miss World, tentoraz v športe
fotoriport_logo

Miss Slovensko 2010 Marína Georgievová opäť vynikla na najprestížnejšej medzinárodnej súťaže krásy Miss World v juhočínskom meste Sanya. Tentoraz si účastníčky zmerali sily v športe a osemnásťročná bývalá profesionálna volejbalistka skončila so striebornou medailou. Predbehla ju len Lori Moore zo Severného Írska. Bronz získala Nórka Mariann Birkedal.

25. 10. 2010 - Marína v top 20 na MISS WORLD TOP MODEL !
fotoriport_logo

V sobotu sa uskutočnila veľkolepá módna šou Top Model, už 3. kategória, v ktorej víťazka automaticky postupuje do semifinále Miss World. Bola to módna šou, kde mali dievčatá oblečené šaty od miestnych módnych návrhárov a potom sa predviedli v šatách od svojho národného návrhára.

22. 10. 2010 - Posledná fáza príprav na Miss World – ide do tuhého
fotoriport_logo

Už od 11.októbra sa všetky finalistky presunuli do Sanya City, kde sa 30. októbra uskutoční veľkolepé finále Miss World 2010. Ubytované sú v luxusnom štvorhviezdičkovom hoteli Crown Plaza, kde ich čakala uvítacia večera.

21. 10. 2010 - Táňa Kohútová na Miss International
fotoriport_logo

Tatiana Kohútová II. Vicemiss včera odletela na súťaž krásy Miss International, ktorá sa koná v Číne v meste Chengdu. Tento rok sa súťaže zúčastní až 80 dievčat z celého sveta, čo je historicky najvyššia účasť.

13. 10. 2010 - Zahlasujte za Marínu na Miss World 2010 v Číne
fotoriport_logo

Marína Georgievová nás v súčasnosti reprezentuje na Miss World v Číne. Naša exotická misska má úspech už teraz! Na svetových bookmejkrov zapôsobila jej nezvyčajná krása a experti na krásu by ju radi videli na prvom mieste.Marina pragmaticky uvažuje o tom, že súťaž je hlavne o politike.

05. 10. 2010 - Marína Georgievová si užíva Peking
fotoriport_logo

Vo štvrtok 30. septembra odletela Marína Georgievová do Číny na súťaž Miss World. Prvé mesto, ktoré súťažiace navštívia je Peking. V nedeľu 9. septembra sa presúnú do mesta Sanghai. Banskobystričanka si do kufrov zbalila 30 spoločenských, večerných a koktailových šiat, 10 párov topánok, 1 národný kroj a plnú šperkovnicu. Väčšina rób pochádza od módnych návrhárok Márie Štranekovej, Jany Pištejovej a Beaty Rajskej.

24. 09. 2010 - Franeková a finalistky Miss Slovensko 2010 Ongaľová a Čechová si predĺžili leto
fotoriport_logo

Miss Slovensko 2009 Barbora Franeková a finalistky Miss Slovensko 2010 Dominika Ongaľová a Leona Čechová  si predĺžili leto na najmenšom z Baleárskych ostrovov – Formentere, kde sa v dňoch 31.8. – 11.9.2010 uskutočnil fotografický maratón pre potreby nového katalógu Leto 2011 cestovnej kancelárie HYDROTOUR.

18. 09. 2010 - Marína Georgievová sa pripravuje na Miss World
fotoriport_logo

Rušné dni! Missku Marínu Georgievovú čaká náročný mesiac. Už o niekoľko dní zabojuje na svetovom finále súťaže krásy. Na tento veľkolepý večer sa horlivo pripravuje. Keďže ju vo Vietname čaká množstvo spoločenských udalostí, berie si so sebou niekoľko rób od návrhárok Márie Štranekovej a Jany Pištejovej.

14. 09. 2010 - Úradujúca Miss Slovensko Marína Georgievová tvárou značky Reebok v SR
fotoriport_logo

Novou tvárou kampane EasyTone značky Reebok na Slovensku pre rok 2010 je úradujúca Miss Slovensko Marína Georgievová.

25. 06. 2010 - Miss Slovensko 2010 Marína Georgievová tvárou kampane
fotoriport_logo

Kláštorná, kráľovná minerálnych vôd, odhalí Slovensku už v júli svoju novú podobu v reklamnom spote, ktorý spoločnosť prednedávnom pripravila. Jeho hlavnými aktérkami sa stali víťazky súťaže Miss Slovensko 2010, ktorej generálnym partnerom bola práve Kláštorná.

20. 05. 2010 - Marína Georgievová vybrala finalistov bojujúcich o titul Muž roku
fotoriport_logo

Je rozhodnuté o šestici slovenských krásavcov, ktorí zabojujú o titul Muž roku Slovenskej republiky 2010. Z 28 finalistov vyberala „to najlepšie“ deväťčlenná porota na čele s Miss Slovensko Marínou Georgievovou.

19. 05. 2010 - Autogramiáda s Miss Slovensko a Miss L‘Oréal Glamour
fotoriport_logo

Čerstvá Miss Slovensko 2010 Marína Georgievová a spolu s ňou Jana Kresáková, držiteľka odcenenia Miss L’Oréal Glamour, v bratislavskom Avion Shopping Parku rozdávali svoje podpisy.

13. 05. 2010 - Miss Slovnensko pomáha nechceným
fotoriport_logo

Na Slovensku vzniknú v tomto roku nové Hniezda záchrany – verejné inkubátory na záchranu nechcených novorodencov. K existujúcim trinástim Hniezdam záchrany, ktoré na Slovensku od svojho vzniku v roku 2004 zachránili 23 detí, pribudnú ďalšie – v Čadci, Trenčíne a v Rimavskej Sobote.

13. 04. 2010 - Najzaujímavejšie momenty Miss Slovnesko
fotoriport_logo

Sibamac aréna v Bratislava sa stala v piatok 9.apríla večer dejiskom veľkolepého jubilejného finále súťaže krásy MISS Slovensko 2010. Prinášame Vám najzaujímavejšie fotografie z priameho prenosu, ktorý sledovalo na obrazovkách Markízy 656-tisíc televíznych divákov a krásu naživo zažilo viac ako 2500 vip hostí.

12. 04. 2010 - Marína Georgievová si prevzala kľúče od rodiného domu
fotoriport_logo

Pätnásta víťazka súťaže krásy Miss Slovensko 2010 Marína Georgievová si v pondelok popoludní prevzala kľúče od rodinného domu v obytnom komplexe Nová Marianka, ktorý získala za víťazstvo v tejto súťaži. Nehnuteľnosť, do ktorej by sa mala nasťahovať, sa nachádza 11 km od Bratislavy.

10. 04. 2010 - MISS Slovensko 2010 sa stala Marína Georgievová
fotoriport_logo

Sibamac aréna v NTC, Bratislava sa stala v piatok 9.apríla večer dejiskom veľkolepého jubilejného finále prestížnej súťaže krásy MISS Slovensko 2010, ktorú organizuje Produkčný dom FORZA v spolupráci s televíziou Markíza a agentúrou OKLAMČÁK Production. Slovenskou kráľovnou krásy pre rok 2010 sa stala Marína Georgievová.

29. 03. 2010 - Hablovičová predstavila finálový večer vo Vienna Gate
fotoriport_logo

Galavečer jubilejného ročníka Miss Slovensko 2010 sa nezadržateľne blíži. Okrem pätnásť najkrajších dievčat Slovenska počas priameho prenosu na televízii Markíza 9. apríla sa o príjemnú atmosféru v priestoroch Sibamac aréna v NTC, Bratislava postarajú v atraktívnej show artisti Divadla pohybu Décalages, Richard Müller, Rytmus, Tina, Ego a Mário „Kuly“ Kollár.

26. 03. 2010 - Finalistky Miss Slovensko strávili prekrásne dni v Château Béla
fotoriport_logo

Finalistky Miss Slovensko absolvovali tento týždeň v poradí uz druhé sústredenie, ktoré už tradične uzatvára posledné dejstvo  projektu prestížnej súťaže krásy MISS Slovensko  2010. Hotel Château Béla, ktorý je len 10 km južne od pohraničného mestečka Štúrovo, sa tak na týždeň stal prechodným domovom pre pätnásť dievčat.

22. 03. 2010 - Domovom finalistiek Miss Slovensko sa na týždeň stal Hotel Château Belá
fotoriport_logo

Hotel Château Béla, ktorý je len 10 km južne od pohraničného mestečka Štúrovo, sa tak na týždeň (22. - 26. marec) stane prechodným domovom pre pätnásť súťažiacich Miss Slovensko 2010.

18. 03. 2010 - Finalistky Miss Slovensko v popradskom Aquacity
fotoriport_logo

Po príchode do Aquacity návštevníci zaregistrovali, že lístky v pokladni im vydáva jedna z finalistiek súťaže Miss Slovensko 2010. S ďalšími sa neskôr stretli na recepcii hotela, za barovým či recepčným pultom. Hoteloví hostia stretli missky aj pri upratovaní izieb. Návštevníci bazénov zase videli ďalšie v úlohe plavčíčok, fitness inštruktoriek, či ako čašníčku a kuchárku v hotelovej reštaurácii.

13. 03. 2010 - Skvelý deň s finalistkami Miss Slovensko
fotoriport_logo

Návštevníci AquaCity Poprad zažili trinásteho marca skvelý deň s najkrajšími dievčatami Slovenska. Pätnásť finalistiek Miss Slovensko mohli „pristihnúť“  pri práci plavčíčky, pokladníčky,recepčnej, fitnes inštruktorky, chyžnej,  barmanky, upratovačky alebo inej služby, ktoré celú svoju mzdu venujú na charitatívnu zbierku.

12. 03. 2010 - Televízny spot Miss Slovensko 2010
fotoriport_logo

Finále pätnásteho ročníka súťaže krásy Miss Slovensko 2010 sa nezadržateľne blíži. Od pondelka 8. marca 2010 môžu diváci na obrazovkách televízie Markíza sledovať upútavky na priamy prenos finále Miss Slovensko, ktoré sa uskutoční 9. apríla 2010.

02. 03. 2010 - Štvorka Časnochová trojku Florekovú úplne očarila
fotoriport_logo

Finalistka súťaže MISS Slovensko 2010 s číslom štyri Marika Časnochová trojku Dominiku Florekovú podľa jej slov úplne očarila. Dievčatá sa zoznámili už pre dvoma rokmi na módnej prehliadke v Rakúsku. "Celú cestu domov sme prekecali," prezradila Časnochová zo Žiliny. Dvadsaťtriročná blondínka za svoje plus v súťaži krásy považuje to, že už pred ňou sa venovala modelingu.

28. 02. 2010 - Finalistka čislo 5 jazdí na koni, 6 má najdlhšie vlasy, 8 má rada hokej
fotoriport_logo

Finalistky súťaže MISS Slovensko 2010 Martina Dávidová so súťažným číslom päť, Leona Čechová s číslom šesť a Kristína Kováčová s číslom osem sú spolubývajúcimi počas sústredenia na ostrove Fuerteventura. Zoznámili sa už na semifinále a ako v rozhovore uviedla Dávidová, veľmi si sadli. 

27. 02. 2010 - Finalistky na Kanárskych ostrovoch cvičili tai-či
fotoriport_logo

Choreograf Peter Varady pätnástku dievčat počas sústredenia na ostrove Fuerteventura pripravoval na finálový večer. „V rámci prípravy pohybovky dievčat sme sa zamerali hlavne na rozvinutie motoriky, pamäti motoriky a priestoru. Využíval som na to tai-či. Tam sa orientujeme na to, kde sa nachádza ťažisko, na rozvinutie obidvoch strán tela do rovnomerného pohybu,“ uviedol choreograf.

27. 02. 2010 - O finalistky Miss Slovensko sa na sústredení staral tím odborníkov
fotoriport_logo

Dievčatá na fotenie a nakrúcanie pripravovali štylista Lukáš Kimlička, kaderník Peter Sýkora, kaderníčka Marcela Brachová a vizážistky Lenka Šoóšová a Katarína Kmecová. "Fashion spočíva v tom, že má baba oblečené pekné farebné letné šaty, ktoré sa naozaj hodia do tohto prostredia. Kombinujeme to so šperkmi, ktoré sú celé posiate kamienkami. Tie sa trbliecu, takže to potom vyzerá pekne na fotke.

26. 02. 2010 - Misska s číslom 7 je samostatná, 12 exotická, 13 rada pomáha
fotoriport_logo

Tatiana Kohútová, Marína Georgievová a Soňa Štefková sa počas súťaže MISS Slovensko 2010 skamarátili. Finalistka s číslom 7 Tatiana Kohútová považuje za svoju najväčšiu výhodu v súťaži MISS Slovensko samostatnosť, číslo 12 Marína Georgievová si myslí, že sa od ostatných dievčat odlišuje svojím exotickým výzorom a číslo 13 Soňa Štefková podľa vlastných slov cíti potrebu pomáhať iným, čo dokazujú aj jej skutky.

25. 02. 2010 - Finalistky Ongaľová a Drocárová si navzájom pomáhajú a stoja za sebou
fotoriport_logo

Finalistka MISS Slovensko 2010 s číslom 9 Dominika Ongaľová miluje matematiku, zatiaľ čo jej spolubývajúca počas sústredenia na ostrove Fuerteventura Natália Drocárová s číslom 10 plynule hovorí troma cudzími jazykmi. "Keďže som maturantka, uvažujem nad štúdiom na vysokej škole. Možno trochu netypické pre mňa ako "missku" je, že mám rada matematiku.

25. 02. 2010 - Missky nakrúcali spot na podporu Hniezd záchrany
fotoriport_logo

Pätnásť finalistiek Miss Slovensko 2010 dnes na Kanárskych ostrovoch nakrúcalo televízny spot na podporu projektu Hniezdo záchrany. „Rozhodli sme sa účasťou finalistiek Miss Slovensko podporiť Hniezda záchrany, aby detičky, ktoré prišli na svet nechcené, mali šancu prežiť, dostali príležitosť na druhý alebo nový život a boli zachránené.

24. 02. 2010 - Finalistky Miss Slovensko na Kanárskych ostrovoch
fotoriport_logo

Finalistky Miss Slovensko 2010 sú od piatku 19. februára na ostrove Fuerteventura, kde sa venujú fotografovaniu a prípravam na finálový večer, z ktorého vzíde pätnásta Miss Slovensko. Prinášame Vám fotografie dievčat v luxusnej dámskej značke Gizia a v plávkach She od Royal Group.

24. 02. 2010 - Finalistky 11, 14 a 15 sú v súťaži Miss pre kamarátov, predsavzatie a babku
fotoriport_logo

Napriek rôznorodým záujmom a dôvodom v účasti Miss Slovensko 2010 si trojica našla aj mnoho spoločného, a preto spolu bývajú počas sústredenia na Kanárskych ostrovoch. Finalistky Miss Slovensko Mária Rakúsová s číslom 11, Erika Kováčová s číslom 14 a Katarína Kočišová s číslom 15 sa prihlásili do súťaže z rozličných dôvodov.

23. 02. 2010 - Finalistky si užívajú Kanárske ostrovy
fotoriport_logo

Pätnásť finalistiek súťaže Miss Slovensko 2010 v piatok v skorých ranných hodinách odcestovalo na osemdňové sústredenie Kanárskych ostrovoch. Prinášame Vám video priamo z ostrova Fuerteventura, ktorý leží v Atlantickom oceáne, zhruba 100 kilometrov od severozápadnej Afriky, kde sú dievčatá ubytované.

22. 02. 2010 - Finalistky Miss Slovensko fotili vo vlnách Atlantiku
fotoriport_logo

Päť z finalistiek MISS Slovensko 2010 fotograf Jakub Klimo vystavil vlnám Atlantického oceánu na jednom z Kanárskych ostrovov - Fuerteventure. Počas náročného fotenia pri dvojmetrových vlnách došlo aj k nepríjemnostiam. Pózujúcu finalistku na skale a štylistu Lukáša Kimličku zaliala vlna, pre ktorú si dievčina oškrela ľavý bok a v prípade Kimličku si to „odniesol“ mobilný telefón.

20. 02. 2010 - S príchodom slovenských krások sa na Kanárske ostrovy vrátilo slnko
fotoriport_logo

Pätnásť finalistiek súťaže krásy MISS Slovensko 2010 tesne minuli búrky, ktoré vo štvrtok zasiahli Kanárske ostrovy. Hoci obľúbená dovolenková destinácia Tenerife zostala dokonca na istý čas bez elektrického prúdu, s krásnymi Slovenkami sa na španielske ostrovy vrátilo slnko.

19. 02. 2010 - Missky si pred odletom vychutnávali špeciality japonskej kuchyne!
fotoriport_logo

Finalistky Miss Slovensko si pred odletom užívali špeciality v novom štvorhviezdičkovom hoteli Mama´s. Novovybudovaný boutique hotel je jedinečný svojim štýlom,  moderným nábytkom a atmosférou domova osloví hostí aj s tými najvyššími požiadavkami. Hotel sa nachádza v pamiatkovej zóne v kľudnom prostredí priamo v centre hlavného mesta.

19. 02. 2010 - Miss Slovensko 2010: Finalistky si museli privstať
fotoriport_logo

Užívajú si exotiku! Finalistky prestížnej súťaže krásy Miss Slovensko odcestovali v skorých ranných hodinách na sústredenie od cestovnej kancelárie FIRO-Tour na Kanárske ostrovy spolu s riaditeľkou súťaže Miss Slovensko Luciou Hablovičovou, s dvorným fotografom Jakubom Klimom, vizážistkami  Lenkou Sóošovou a Katarínou Kmecovou.

18. 02. 2010 - Finalistky Miss Slovensko odlietajú na Kanárske ostrovy
fotoriport_logo

Pätnásť finalistiek súťaže Miss Slovensko 2010 čaká v najbližších dňoch osemdňové sústredenie na Kanárskych ostrovoch od cestovnej kancelárie FIRO-tour. Počas sústredenia sa dievčatá zveria do rúk fotografa Jakuba Klima, ktorý finalistky nafotí do katalógu a režisér Pepe Majeský bude nakrúcať televízne dokrútky do finálového večera.

11. 02. 2010 - Úradujúca Miss Barbora Franeková na bilbordoch po celom Slovensku
fotoriport_logo

Úradujúca Miss Slovensko Barbora Franeková sa nechala nafotiť na bilbord, ktorý bude zdobiť na viac ako dvesto miestach celé Slovensko. Bilbord má byť upútavkou na priamy prenos 2010, ktorý sa uskutoční 9. apríla na Markíze. Barbora Franeková na ňom odovzdá korunku krásy v poradí už pätnástej Miss Slovensko. Peknú brunetku si počas fotografovania zobral pod záštitu celý štáb profesionálov.

08. 02. 2010 - Fotenie kampane Miss Sympatia 2010
fotoriport_logo

Do priameho televízne prenosu Miss Slovensko 2010 zostávajú ešte dva mesiace, ale kolotoč príprav je už v plnom prúde. Počas víkendu sa pätnásť finalistiek postavilo pred fotoobjektív fotografa súťaže, Jakuba Klima, aby nafotili portréty do kampane Miss Sympatia 2010.

01. 02. 2010 - Finalistky Miss Slovensko sa zúčastnili charitatívnej módnej prehliadky
fotoriport_logo

Vo štvrtok 28. januára zorganizovala Element Agency charitatívnu módnu prehliadku na podporu Občianskeho Združenia MajmeSrdce, na pomoc opusteným a týraným zvieratám. Modelky predvádzali modely značky TakeTwo-Visage Factory a mali na rukách malých psíkov oblečených butikom Josephine. Hlavným cieľom občianskeho združenia Majme Srdce je v najbližšej dobe vybudovanie azylu pre opustene zvieratá.

26. 01. 2010 - Finalistky sa predstavili v luxusnom oblečení Gizia
fotoriport_logo

Finalistky Miss Slovensko 2010, ktoré sa predstavili minulý týždeň vo štvrtok v Nízkych Tatrách si užívali poriadnú dávku luxusu. Počas celého včera v reštaurácii Von Roll sa predvádzali v luxusnom dámskom oblečení značky Gizia v hodnote viac ako jedenásťtisícšesto eur. Módna značka Gizia patrí medzi lídrov módneho priemyslu a vďaka svojim bohatým skúsenostiam sa stala stabilnou značkou svetovej módy.

25. 01. 2010 - Pätnástka najkrajších Sloveniek
fotoriport_logo

Vo štvrtok sa po prvý raz predstavili finalistky jubilejného 15. ročníka súťaže krásy Miss Slovensko. Krásky sa verejnosti predviedli v Nízkych Tatrách. Po prvý raz v histórii prestížneho boja o najkrajšiu Slovenku sa vybralo až 15 potenciálnych víťaziek. Ako uviedla Hablovičová, hlavným dôvodom radikálnej zmeny bolo práve to, že ide o jubilejný ročník.

24. 01. 2010 - Príprava finalistiek na verejné predstavenie
fotoriport_logo

Pätnásť finalistiek súťaže krásy Miss Slovensko 2010 sa zverili do rúk odborníkov z L´Oreal Paris. Dievčatá sa predstavili vo štvrtok 21. januára v reštaurácii VON ROLL vo výške 1670 m n.m.

07. 12. 2009 - Kastingy na Miss Slovensko 2010 sa skončili
fotoriport_logo

Dievčatá z celého Slovenska mali v nedeľu 6. decembra 2009 poslednú možnosť zabojovať o svoju účasť v ďalšom ročníku súťaže krásy Miss Slovensko. Na bratislavský kasting, ktorý uzatvoril kastingové turné po celom Slovensku, prišlo v nedeľu  popoludní viac ako 150 dievčat.

05. 12. 2009 - Na víťazku čaká miliónová zmluva
fotoriport_logo

Dievčatá vo veku 18 až 24 rokov, ktorých láka modeling, majú opäť veľkú šancu zmeniť svoj život od základov. Produkčný dom FORZA spolu s agentúrou Oklamčák Production a Televíziou Markíza vyhlásili 15. ročník súťaže Miss Slovensko 2010. Predposledný zo série siedmich kastingov sa uskutočnil v sobotu v hoteli Alexander´s (Nitra).

04. 12. 2009 - V nedeľu sa skončia kastingy na Miss Slovensko 2010
fotoriport_logo

Slogan "Staň sa pätnástou Miss Slovensko a vyhraj!" dominuje v úvodnej kampani prestížnej súťaže krásy. Podľa riaditeľky súťaže Miss Slovensko, by dievča, ktoré vyhrá, nemalo byť len pekné. "Pre mňa osobne by mala byť charizmatická a mala by to byť dievčina, ktorá zaujme aj niečím iným ako je prirodzená vonkajšia krása," povedala Hablovičová. 

02. 12. 2009 - Z kastingov v Košiciach a v Prešove postúpilo dvadsaťpäť dievčat do semifinále
fotoriport_logo

Riaditeľka súťaže Lucia Hablovičová spoločne s Jozefom Oklamčákom, fotografom Jakubom Klimom a choreografom Petrom Varadym odštartovali v pondelok 30.  týždňové výberové kolo. V priestoroch hotela Yasmin v Košiciach a hotela Carpe Diem odborná porota vybrala dvadsaťpäť dievčat do neverejného semifinále, ktoré sa uskutoční koncom decembra v Bratislave.

01. 12. 2009 - V Prešove dnes pokračujú kastingy na Miss Slovesko 2010
fotoriport_logo

Hľadanie novej Miss Slovensko sa začalo. Kastingový kolotoč odštartoval včera v Košiciach a komisia na čele s riaditeľkou súťaže Luciou Hablovičou postupne príde do ďalších šiestich miest. V každom z nich bude s výberom pomáhať aj jedna z bývalých víťaziek Miss.

27. 11. 2009 - Odborná porota začne v pondelok vyberať finalistky na Miss Slovensko 2010
fotoriport_logo

Organizátori prestížnej súťaže krásy o necelý týždeň spustia výberové kolá, na ktorých určia dvanásť finalistiek a jednu náhradníčku. Tie zabojujú o "jubilejný" titul 15-tej MISS Slovensko 2010. Slováci spoznajú svoju v poradí už pätnástu MISS Slovensko. Organizátori prestížnej súťaže krásy odštartujú v pondelok 30. novembra v priestoroch košického hotela Yasmin týždňové výberové kolo.

24. 11. 2009 - Missky odštartovali 15. ročník Miss Slovensko
fotoriport_logo

Jubilejný 15. ročník Miss Slovensko odštartovali v bratislavskej reštaurácii Parlamentka bývalé víťazky súťaže krásy. Pri oficiálnom úvode sa museli popasovať s teplovzdušnými balónmi, a hoci to tak najskôr nevyzeralo, všetkým sa veľké lampióny nakoniec podarilo poslať k oblakom ako posolstvo začínajúceho sa 15. ročníka.

26. 10. 2009 - Televízny spot Miss Slovensko 2010
fotoriport_logo

Slogan "Staň sa pätnástou Miss Slovensko a vyhraj!" dominuje v úvodnej kampani prestížnej súťaže krásy, ktorá vstupuje do svojho jubilejného ročníka. Záujemkyne majú zjednodušené prihlásenie sa do súťaže a preto stačí, keď dievčatá prídu priamo na jeden z kastingov.

18. 09. 2009 - Barbora Franeková nafotila kampaň k Miss Slovensko 2010
fotoriport_logo

Miss Slovensko 2009 Barbora Franeková sa pomaly začala pripravovať na Miss World, ktorá sa uskutočni 12. decembra v Johannesburgu. Najkrajšia Slovenka roku 2009 včera prišla zo svojho rodného mesta do Bratislavy, kde nafotila novú kampaň pre najprestížnejšiu súťaž krásy Miss Slovensko 2010.