Fotogalérie Miss Slovensko 2011

12. 04. 2011 - Víťazky si prevzali symbolické šeky
fotoriport_logo

Víťazky Miss Slovensko 2011 si hneď po finále prevzali od partnerov projektu symbolické šeky na svoje výhry. Tešila sa z nich Miss Slovensko Michaela Ňurciková, vicemiss a Miss Press Dušana Lukáčová, druhá vicemiss Ľubica Kvasnicová, Miss Sympatia, Miss TPD Photogenic i Miss Internet Romana Grišlová a Miss Hlas i Miss Tipsport Eva Smolková.

11. 03. 2011 - Aj takto tancujú finalistky Miss Slovensko
fotoriport_logo

Nedali sa zahanbiť! Svoje tanečné schopnosti a čaro improvizácie si nedávno vedľa Laci Strikea vyskúšali finalistky Miss Slovensko 2011. U známeho tanečníka absolvovali nedávno lekciu tanca spolu s deťmi z Detského domova Valaská a poriadne si to užívali. Keď prišla na rad nečakaná tanečná improvizácia, krásky vyslali za seba na parket finalistku Ľubicu Kvasnicovú, ktorá si s Lacim a roztancovaným mladíkom strihla takéto kreácie.

02. 03. 2011 - Finalistky varili v Promi Novinách
fotoriport_logo

Finalistky Miss Slovensko 2011 absolvovali počas januárového sústredenia na thajskom ostrove Phuket rýchlokurz varenia. Počas jedného dopoludnia sa učili variť miestne špeciality a pri hrncoch im to naozaj svedčalo. Televízia JOJ odvysielala z tejto doslova krásnej kuchárskej akcie exkluzívnu reportáž v Promi Novinách.

24. 01. 2011 - Sústredenie finalistiek MISS 2011 v Thajsku
fotoriport_logo

Dvanásť finalistiek MISS Slovensko strávilo od 6. januára dva týždne v exotickom Thajsku. Vďaka cestovnej kancelárii Eso Travel navštívili Bangkok, Phuket a ostrov Phi Phi. Viac vo fotogalérii.

 

17. 01. 2011 - Finalistky Miss Slovensko pricestovali na Phi Phi
fotoriport_logo

Dvanásť slovenských krások zo súťaže Miss Slovensko 2011 sa dnes z thajského ostrova Phuket premiestnilo do vyhľadávanej destinácie Phi Phi. Počas cesty loďou si užili poriadny adrenalín, keďže ich vďaka rozbúrenému moru hádzalo zo strany na stranu. Na malebný ostrov, v ktorého blízkosti sa nakrúcal film Pláž s Leonardom DiCapriom, však už vystúpili celé vysmiate. Na pláži ich privítali thajskí hudobníci a miestne ženy im rozdali náhrdelníky s orchideami.

05. 12. 2010 - Posledný kastingový deň
fotoriport_logo

Dievčatá z celého Slovenska mali v nedeľu 5. decembra 2010 poslednú možnosť zabojovať o svoju účasť v ďalšom ročníku súťaže krásy Miss Slovensko. Na bratislavský kasting, ktorý uzatvoril kastingové kolo po celom Slovensku, prišlo v nedeľu popoludní viac ako 100 dievčat.


04. 12. 2010 - V nedeľu sa skončia kastingy na Miss Slovensko 2011
fotoriport_logo

Z Nitrianského kastingu, ktorý sa konal prvú decembrovú sobotu v priestoroch hotela Mikado, postúpilo najviac dievčat do semifinále. "V Nitre prislo najviac tmavovláskok" povedala hovorkyňa Miss Slovensko Tamara Heribanová. Záujemkyne majú poslednú možnosť prisť na kasting a to v nedeľu 5. decebra do Bratislavy. "Stačí, keď prídu priamo na kasting a splnia podmienky súťaže. Tie sú: slečny musia byť slobodné, bezdetné, vo veku 18 - 24 rokov, musia mať slovenskú štátnu príslušnosť a výšku nad 170 centimetrov", dodala Heribanová.

29. 11. 2010 - Začal sa kolotoč kastingov
fotoriport_logo

Desiatky dievčat prišli na prvý casting súťaže krásy Miss Slovensko 2011. Porote sa v plavkách predstavili záujemkyne z celého Košického kraja.  Po siedmich krajských kolách a jednom neverejnom semifinále nakoniec vyberú 12 finalistiek. Z nich sa v apríli 2011 rozhodne o novej Miss Slovensko.  Vybrané finalistky pred záverečným galavečerom absolvujú dve týždňové sústredenia. Počas nich sa naučia čo najlepšie ovládať svoje pohyby a nevyhnú sa kurzu s hlasovým pedagógom. Prejdú aj prvými skúškami kostýmov, doplnkov a nácvikom choreografie na finálový večer.