Fotogalérie Miss Slovensko 2012

23. 10. 2012 - Krajčovičová na Miss International
fotoriport_logo

Prvá vicemiss 2012 Denisa Krajčovičová reprezentovala Slovensko medzinárodnej súťaže krásy Miss International, ktorá sa konala na japonskom ostrove Okinawa. Hoci si druhá najkrajšia Slovenka roku 2012 nepriniesla žiadny medzinárodný titul, jej účasť na súťaži nezostala nepovšimnutá. Odborníci z portálu Missosology.org ju krátko pred súťažou tipovali na jedno z popredných miest.

25. 07. 2012 - Kristína Krajčírová na Miss World 2012
fotoriport_logo

Krajčírová odcestovala na súťaž MISS WORLD 18. júla 2012. V poradí 62. ročník tejto súťaže sa koná v čínskej provincii Vnútorné Mongolsko, v meste Ordos. O prestížny titul sa uchádza 117 delegátok z celého sveta. Spolubývajúcou Krajčírovej sa stala reprezentantka Českej republiky Česká Miss World Linda Bartošová, ktorá sa zúčastnila aj finále Miss Slovensko.

01. 05. 2012 - Párty po finále Miss Slovensko 2012
fotoriport_logo

Po skončení finálového večera Miss Slovensko 2012 sa v bratislavskom hoteli Double Tree by Hilton konala recepcia na počesť víťazky súťaže Kristíny Krajčírovej. Pozvanie prijali viaceré známe tváre slovenského šoubiznisu, partneri projektu Miss Slovensko a víťazky tejto súťaže z predchádzajúcich ročníkov. Partneri projektu Miss Slovensko 2012 slávnostne odovzdali na party víťazkám ceny.

28. 04. 2012 - Víťazkou súťaže Miss Slovensko 2012 je Kristína Krajčírová
fotoriport_logo

Víťazkou súťaže krásy MISS SLOVENSKO 2012, ktorú organizujú Produkčný dom FORZA, agentúra Oklamčák Production a TV JOJ, sa v piatok 27. apríla stala Kristína Krajčírová.

02. 04. 2012 - Finalistky Miss Slovensko 2012 na sústredení v Chateau Foldváry
fotoriport_logo

Súťažiace projektu Miss Slovensko 2012 absolvovali druhé sústredenie v romantickom zámku Chateau Foldváry, neďaleko slovenských hraníc. Súčasťou ich 5-dňového pobytu bol nácvik choreografie na finálový večer, ale aj súťaž vo varení, ktorú hodnotila porota zložená zo slovenských novinárov. 

28. 03. 2012 - Nakrúcanie televíznych spotov
fotoriport_logo

Finalistky Miss Slovensko 2012 sa v rámci hlasovania o Miss Sympatia budú o priazeň a sympatie divákov uchádzať aj prostredníctvom televíznych spotov, ktoré od dnešného dňa začína vysielať TV JOJ. O styling dievčat sa postaral Lukáš Kimlička, o ich vizáž Katka Kmecová a Lenka Šoóšová a vlasy mal na starosti tím kaderníkov pod vedením hairstylistu Petra Sýkoru.

20. 03. 2012 - Oficiálne fotografie finalistiek Miss Slovensko 2012 - foto: Petra Ficová
fotoriport_logo

Dvanásť adeptiek na titul Miss Slovensko pózovalo štyri dni pred objektívom známej slovenskej fotografky Petry Ficovej. Séria promo fotografií bude použitá aj počas finálového večera 27. apríla. Styling dievčat mal na starosti Lukáš Kimlička, o vizáž finalistiek sa postarali Katarína Kmecová a Lenka Šoóšová. Krásu jednotlivých súťažiacich doladila exkluzívna kozmetika Artdeco, ktorá je spolu so spoločnosťou Marionnaud parfumérie hlavným reklamným partnerom súťaže. Vlasovú úpravu mal na starosti tím pod vedením hairstylistu Petra Sýkoru, ktorý sa o účesy finalistiek Miss Slovensko stará už niekoľko rokov.

13. 03. 2012 - Príprava promo fotografií Miss Slovensko 2012
fotoriport_logo

Pôvab a šarm aktuálnych finalistiek prestížnej súťaže krásy Miss Slovensko zvečnila tohto roku známa fotografka Petra Ficová. Dievčatám pripravila sériu oficiálnych promo fotografií, ktoré budú použité počas finálového galaprogramu 27. apríla na veľkoplošných obrazovkách.

29. 02. 2012 - Tréningy počas sústredenia Miss Slovensko 2012
fotoriport_logo

Dvanásť šarmantných finalistiek Miss Slovensko 2012 strávilo prvé spoločné sústredenie v romantickom prostredí kaštieľa GrandCastle v Liptovskom Hrádku. Cieľom sústredenia bola okrem utuženia kolektívu aj prvá príprava na finálový večer. Dievčatá absolvovali aj dvojfázový pohybový tréning s choreografom Petrom Varadym.

29. 02. 2012 - Takto šantia finalistky Miss Slovensko s posledným snehom 2012
fotoriport_logo

Finalistky Miss Slovensko 2012 si počas sústredenia užili aj poriadnu guľovačku. Využili čas medzi jednotlivými nácvikmi a na nádvorí GrandCastle Liptovský Hrádok sa v dvoch tímoch pustili do ,,boja". Všetko nakoniec skončilo zmierom. Medzi dievčatá totiž zavítal ich miláčik, pes s honosným menom Dior.

28. 02. 2012 - Sústredenie Miss Slovensko 2012 v Liptovskom Hrádku
fotoriport_logo

Dvanásť šarmantných finalistiek Miss Slovensko 2012 strávilo prvé spoločné sústredenie v romantickom prostredí kaštieľa GrandCastle v Liptovskom Hrádku. Cieľom sústredenia bola okrem utuženia kolektívu aj prvá príprava na finálový večer. Dievčatá tak absolvovali mediálny tréning, cvičenia Zumby na spevnenie postavy, ale aj nácvik chôdze s choreografom Petrom Varadym. V priestoroch kaštieľa mali k dispozícii aj Wellness & Spa.

27. 01. 2012 - Miss Slovensko 2012: Do semifinále sa dostalo 60 dievčat
fotoriport_logo

Dievčatá z celého Slovenska mali vo štvrtok 26. januára 2012 poslednú možnosť zabojovať o svoju účasť v ďalšom ročníku súťaže krásy Miss Slovensko. Na bratislavský kasting, ktorý sa uskutočnil v hoteli Double Tree by Hilton a uzatvoril výberové kolá po celom Slovensku, prišlo viac ako 150 dievčat.

26. 01. 2012 - Hľadanie novej Miss Slovensko
fotoriport_logo

Odborná komisia vybrala v Košiciach, Banskej Bystrici, Žiline a v Bratislave do neverejného semifinále celkovo šesťdesiat dievčat z rôznych miest Slovenska. Adeptky uchádzajúce sa o titul Miss Slovensko 2012 sa na každom kastingu najskôr predstavili v plavkách, v skupinkách po desiatich. Dôležitá bola výška nad 170 centimetrov, súmerná postava, kvalita vlasov i úsmev.