Krásky opäť zažiarili na dostihoch

Víťazky súťaže Miss Slovensko sú pravidelnými návštevníčkami veľkých dostihových pretekov, ktoré sa konajú v bratislavskej Petržalke. Táto tradícia a spolupráca vznikla už pred niekoľkými rokmi a pre nové víťazky patrí vždy k obľúbeným akciám.

Na 23. ročníku Slovenského derby naše dievčatá pútali pozornosť krásne opálené a v žiarivých korunkách. Klobúky, ktoré k dostihom nepochybne patria, prenechali iným dámam a slečnám. Lujza Straková, Barbora Bakošová i Petra Denková odovzdávali ceny víťazom jednotlivých pretekov a rovnako ako vlani boli v porote, ktorá hodnotila klobúkovú módu najmenších slečien. ,,Pre nás vyhrali všetky. Už len to, že prišli a vedia, ako sa podľa bontónu á chodiť na dostihy, je do istej miery víťazstvo,“ zhodnotila detskú súťaž v klobúkoch Miss Slovensko 2015 Lujza Straková.

Všetky tri nadchla aj krása súťažných koní. ,,Neviem sa vynadívať. Sú to elegantné zvieratá, pred ktorými má každý rešpekt. Som rada, že sme sa mohli takejto akcie  zúčastniť,“ povedala I. vicemiss Barbora Bakošová.