Takto vznikali oficiálne portréty finalistiek Miss Slovensko 2016

Po verejnom predstavení finalistiek 21. ročníka súťaže krásy Miss Slovensko čakalo na súťažiace  nafotenie oficiálnych portrétov, ktoré budú použité aj pri hlasovaní v kategóriách Miss Gosh, Miss Pierot a Eva Miss Sympatia. Oficiálne portréty v štýle dobových obrazov pripravili Ľubomír Sabo a Zuzana Senášiová z LSZ Photography.


Dievčatá na fotografovanie portrétov upravil kadernícky tím Pierot Exclusive a vizážisti z Gosh Copenhagen. Kreatívny dohľad nad celým fotografovaním mala riaditeľka súťaže Karolína Chomisteková. ,,Tohtoročných fotografov sme vybrali prostredníctvom konkurzu, ktorý sme vypísali koncom minulého roka. Ľuboš a Zuzana majú niekoľko ocenení zo zahraničia a okrem iného rozhodol pri nich aj ľudský faktor, ktorý je pri takomto projekte veľmi dôležitý.

Oficiálnym hotelom finalistiek Miss Slovensko 2016 je v Bratislave opäť hotel DoubleTree by Hilton. Práve tu sa budú odohrávať všetky dôležité okamihy súťaže. Od úvodného predstavenia pred zástupcami médií až po záverečnú recepciu, ktorá sa tento rok uskutoční v banketovom štýle a prístup na ňu získajú len partneri spolupracujúci na celom projekte. Vo februári ešte finalistky čaká ďalšie fotografovanie. Fashion Editoriál pre magazín Eva vznikne v lednicko valtickom areáli, ktorý má unikátne záhrady aj počas zimy.

Finálový večer súťaže Miss Slovensko sa uskutoční 29. apríla v priamom prenose TV JOJ. MISS SLOVENSKO 2016 získa postup na Miss World 2016, honorovanú zmluvu od Produkčného domu Forza, štýlový Hyundai Tucson, exkluzívny byt pri Dunaji od Smart Brokers a mnoho ďalších zaujímavých cien.
_________________________________________________________________________

Organizátori: Forza, Oklamčák Production, TV JOJ
Generálni reklamní partneri: Cestovná kancelária Hydrotour, Biotronik
Hlavní reklamní partneri: HYUNDAI, Smart Brokers, Gosh Copenhagen, DoubleTree by Hilton, AquaCity Poprad, LGM, Benzema
Reklamní partneri: Bory Mall, Pierot Exclusive, Chateau Főldváry, výrobca šumivých vín Hubert J.E., Hurricane Factory
Zvláštna cena: Nadácia +421
Oficiálni dodávatelia: Avène , fitnesscentrum FIT UP!, Nine West, výrobca svadobných obrúčok a šperkov KAMEA, Dermarevolta, Fresh Garden Salads, Exkluzívne sedačky
Produktový partner: Stella Artois
Mediálni partneri: Nový čas, Eva, Rádio Jemné, Šport, Auto moto šport, Kam do mesta, SITA, Bigmedia