Elegancia, krása, luxus a dynamika svetoznámych módnych šou! To všetko sa spája v najprestížnejšej súťaži ženskej krásy na Slovensku – MISS SLOVENSKO, ktorú organizujú Produkčný dom FORZA, agentúra Oklamčák Production a TV JOJ. Jedinečný projekt má ambíciu stať sa každoročne najočakávanejšou televíznou módnou show na Slovensku a zároveň večerom, v ktorom sa plnia sny mladých odvážnych dievčat.

Tento rok oslávi súťaž Miss Slovensko 20. výročie. Za dvadsať rokov sa stala symbolom elegancie a tradície s mimoriadnym záujmom verejnosti. Nová riaditeľka Karolína Chomisteková chce pokračovať v nastolenom trende, ktorý súťaži dala jej predchodkyňa Magdaléna Šebestová.  Nezabudnuteľná Fashion Show, ktorá je spojená s voľbou Miss Slovensko, totiž oslovuje všetky vekové kategórie. Neoddeliteľnou súčasťou projektu je aj silný charitatívny podtext. Výťažok z hlasovania o Miss Sympatia bol v roku 2014 určený jedinému Detskému kardiocentru na Slovensku.

Finále 20. ročníka súťaže – MISS SLOVENSKO sa uskutoční 24. apríla 2015. Samotnému vyvrcholeniu súťaže však bude predchádzať niekoľkomesačná príprava. Kastingy na Miss Slovensko 2015 odštartujú 22. januára, potom bude nasledovať semifinálový výber, minimálne dve sústredenia a napokon kastingová porota vyberie finálovú dvanástku.  A medzi nimi zažiari tá pravá - víťazka roku 2015 a v poradí dvadsiata Miss Slovensko.