Dvanásť pôvabných finalistiek a šarmantný moderátor Jan Kraus. Aj také bude finále 20. ročníka súťaže krásy MISS SLOVENSKO, ktoré sa uskutoční 24. apríla v Bratislave a v priamom prenose ho odvysiela TV JOJ.
 
Súťaž, ktorá je už niekoľko rokov spojená s televíznou Fashion Show a plní sny mladých odvážnych dievčat, organizujú Produkčný dom FORZA, agentúra Oklamčák Production a TV JOJ.  Tento rok oslavuje 20. výročie. Za ten čas sa stala symbolom elegancie a tradície s mimoriadnym záujmom verejnosti. Nová riaditeľka Karolína Chomisteková pokračuje v nastolenom trende, ktorý súťaži dala jej predchodkyňa Magdaléna Šebestová.  Fashion Show, ktorá je spojená s voľbou Miss Slovensko, totiž oslovuje všetky vekové kategórie. Neoddeliteľnou súčasťou projektu je aj silný charitatívny podtext. Aj tento rok poputuje výťažok z hlasovania o Miss Sympatia jedinému Detskému kardiocentru na Slovensku.

Samotnému finále súťaže predchádza niekoľkomesačná príprava. Jej súčasťou boli sústredenia v bratislavskom hoteli DoubleTree by Hilton, v romantickom Chateau Foldváry a v hoteli Zochova chata. O finálovú dvanástku sa staral celý tím ľudí. Kaderníci z Pierot Exklusive pod vedením Patrika Veselého, vizážisti z Gosh Cosmetics, mediálny tréner Michal Sabo, choreograf Peter Varady a mnohí ďalší. Tá, ktorá si z týchto sústredení odniesla najviac, zažiari. V piatok 24. apríla!

Víťazka súťaže získa postup na Miss World 2015, honorovanú zmluvu od Produkčného domu Forza,  Hyundai i20 novej generácie a mnoho ďalších zaujímavých cien. Všetky finalistky čaká 11-dňová dovolenka v Turecku - v exluzívnom hoteli Efes Royal Palace Resort&SPA s all inclusive ultra od Cestovnej kancelárie Hydrotour.