Elegancia, krása, luxus a dynamika svetoznámych módnych šou! To všetko sa spája v najprestížnejšej súťaži ženskej krásy na Slovensku – MISS SLOVENSKO, ktorú organizujú Produkčný dom FORZA, agentúra Oklamčák Production a TV JOJ. Jedinečný projekt má ambíciu stať sa každoročne najočakávanejšou televíznou módnou show na Slovensku a zároveň večerom, v ktorom sa plnia sny mladých odvážnych dievčat.

Za devätnásť rokov si súťaž vybudovala kredit elegancie a tradície s mimoriadnym záujmom verejnosti. Pod vedením riaditeľky Magdalény Šebestovej dostala pridanú hodnotu nezabudnuteľnej fashion show a oslovuje všetky vekové kategórie. Neoddeliteľnou súčasťou projektu je aj silný charitatívny podtext. Výťažok z hlasovania o Miss Sympatia 2014 bol tent rok určený jedinému Detskému kardiocentru na Slovensku.

Finále 19. ročníka súťaže – MISS SLOVENSKO vyhrala 12. apríla 2014 Laura Longauerová z Detvy.  Prvou vicemiss a zároveň Miss Sympatia i Miss Doliva 2014 sa stala Lucia Semanková z Bardejova. Druhou vicemiss a tiež Miss Press, Miss Internet a Miss Pierot 2014 Michaela Nguyenová zo Žiaru nad Hronom. Za Miss Gosh 2014 si hlasujúci zvoli Barboru Olejníkovú z Košíc.

Víťazka súťaže získala postup na Miss World 2014, honorovanú zmluvu od Produkčného domu Forza, malý veľký Hyundai i10, unikátny mezonet v projekte III Veže s atraktívnym výhľadom na jeden rok a mnoho ďalších zaujímavých cien. Všetky finalistky si po skončení súťaže užijú týždňový pobyt od CK Hydrotour na Tureckej riviére v luxusnom hotelovom rezorte Gloria Serenity.