Finalistky Miss Slovensko 2007 v pondelok odlietajú do exotiky

Finalistky aktuálneho ročníka súťaže krásy Miss Slovensko 2007 čaká v najbližších dňoch horúce osemdňové sústredenie v exotickom Egypte, kde sa uskutoční fotografovanie štýlového katalógu a nakrúcanie dokumentu.

Dievčatá budú ubytované v  hoteli, ktorý sa  nachádza v najznámejšom letovisku Sinajského poloostrova Sharm El Sheikh. Hotel je zaradený do prestížnej medzinárodnej hotelovej siete Intercontinental. Nachádza sa pri najvyhľadávanejších koralových útesoch Far Garden. Dievčatá si spoločnú finálovú dvanástku naposledy vyskúšali na verejnom predstavení dvanásteho januára v Bratislave a spoločné sústredenie  sa bude opäť niesť v znamení najkrajších dievčat Slovenska. Spolu s finalistkami do Egypta odlieta aj riaditeľka súťaže Miss Slovensko 2007 Lucia Hablovičová, fotograf Jakub Klimo, stylista Boris Hanečka a iní členovia realizačného teamu, ktorí sa budú starať o vizáž a vlasy.

Dievčatá odlietajú v pondelok 5. februára 2007 v skorých ranných hodinách, no ani to im nepokazilo radosť z blížiacej sa cesty a cestovná horúčka sa stupňuje každým dňom. Naspäť priletia budúci týždeň v pondelok 12. februára 2007 na bratislavské letisko.

 

 

Generálni reklamní partneri: BMW a módna kolekcia BMW Lifestyle, Harmony – nežný dotyk čistoty, Media Partner
Hlavní reklamní partneri: Baťa, športová značka Power, Hotel Holiday Inn, cestovná kancelária Hydrotour, SkyEurope Airlines, cestovná kancelária Orostours
Reklamný partner: Okamea
Oficiálny dodávateľ: Canadian bilingual institute
Mediálni partneri: denník Nový Čas, týždenníky Markíza, Život, Slovenka, Star, mesačníky Eva, Rebecca, Harmónia, MIAU, GoldMAN, WELLness, LA FEMME, SITA, TASR, ISPA,  Plazma media, Rádio Okey, N – Rádio, Rádio Dúha.