SLASH sa nechal dlhé týždne nepretržite snímať kamerou, aby poodhalil fanúšikom, čo je to Apokalyptická láska.

Dnes zároveň zverejnil aj obal svojho druhého štúdiového albumu, ktorý vyjde 21.5.2012

SLASH, ktorý za svoje gitarové umenie získal aj cenu Grammy, konečne predstavil obal svojho nového, v poradí druhého štúdiového albumu Apocalyptic Love. Spolupracovali na ňom aj Myles Kennedy and The Conspirators.

V súčasnosti sa rockový gitarista nachádza ešte v štúdiách v L.A., kde dolaďuje posledné detaily na svojom najnovšom diele. Vzápätí sa vydá na turné po USA, ktoré má naplánované od 3.mája.

Apocalyptic Love prichádza dva roky po jeho sólovom debute s názvom Slash (2010) a po prvom live albume z novembra minulého roka Made In Stoke 24/7/11. Jeho prvý album sa pritom hneď v prvom týždni predaja dostal na tretiu priečku hitparády Billboard Top 200 (bol 1. v Rock chart, 1. v Independent chart, a 1. v Hard Music chart). Úspech mal aj v digitálnom predaji, na iTunes bol na špici v 13. krajinách.

Čo presne sa skrýva za názvom Apocalyptic Love sa Slash rozhodol sprístupniť svojim fanúšikom prostredníctvom videí, ktoré vznikali počas toho ako sa album kreoval. Kamery neustále snímali nielen jeho, ale i ďalších členov kapely, ktorými dnes sú Myles Kennedy (spev), Brent Fitz (bicie) a Todd Kerns (basgitara). Všetky piesne napísal Slash spolu s Kennedym za spolupráce producenta Erica Valetina, ktorý s nim pracoval aj na jeho debute. Zákulisie je možné sledovať ako seriál, každý týždeň pribúda na internete nový diel.

www.slashonline.com


www.youtube.com/watch?v=SIYbyb8xXTQ