O nás

FORZA, a.s. sa od svojho založenia v roku 1994 zaradila medzi najväčšiu a najprestížnejšiu produkčnú spoločnosť na Slovensku. Podieľa sa celom rade multimediálnych, audiovizuálnych, filmových či televíznych  projektov na Slovensku a v zahraničí ako napríklad Miss Slovensko, Slávik, hudobný festival Fest Europa 2 a módne prehliadky salónu Lýdia Eckhardt.

V roku 1999 vstúpila  FORZA  na divadelné dosky, keď sa ako producent podieľala na uvedení úspešných muzikálov Krysař, Niekto to rád horúce, Kleopatra, Rebelové či Traja Mušketieri. Do povedomia verejnosti sa FORZA dostala aj spoluprácou s bratislavským divadlom Štúdio L+S, pražskými divadlami Broadway a Hybernia.

Od roku 2000 je FORZA aj vo vydavateľskej sfére, ktorú realizuje prostredníctvom dcérskej spoločnosti Forza Music. V súčasnosti má na svojom konte niekoľko desiatok zlatých, platinových a diamantových platní. Forza Music je výhradným reprezentantom svetového gigantu Warner Music International na území Slovenskej republiky.

Do oblasti filmového umenia a priemyslu vstúpila FORZA v roku 2003 medzinárodným filmovým festivalom Art Film Fest.

V roku 2009 produkčný dom pripravil premiéru svojho prvého hraného celovečerného filmu Pokoj v duši a štvordielneho slovensko-českého dokumentárneho cyklu Máte sa radi?

Snahou FORZY je budovať a rozvíjať úspešné projekty a hľadať nové možnosti.