Gold Fest

14. 09. 2011 - Gold Fest 2011
fotoriport_logo

Prvý ročník Gold Festu sa konal 9. a 10. septembra 2011. V priestoroch nitrianskeho amfiteátra vystúpili muzikantské legendy Slovenska a Česka, ktoré si prišlo vypočuť okolo 12 500 fanúšikov. Výborna atmosféra, organizácia, ale najmä hity, ktoré si spievajú celé generácie, si získali doslova všetkých. A Gold Festu prialo aj skvelé počasie.

30. 08. 2011 - Účinkujúci už sa tešia na Gold Fest!!
fotoriport_logo

Na hudobný festival Gold Fest, ktorý vypukne na nitrianskom amfiku už v piatok 9. septembra sa tešia nie len diváci ale aj účinkujúci. Tešia sa na koncert ale hlavne na publikum.


Niekoľko osobných pozvánok na Gold Fest...

16. 08. 2011 - Michal David: Na Gold Feste pôjdeme nonstop!
fotoriport_logo

Český spevák a hudobník Michal David vystúpi na hudobnom Gold Feste už v prvý večer festivalu - v piatok 9. septembra.

Na dvojdňové podujatie, ktoré sa uskutoční v priestoroch nitrianskeho amfiteátra, zavíta s veľkou kapelou a v jeho repertoári nebudú chýbať tie najväčšie hity. ,,Zoberte pár priateľov, pôjdeme nonstop,“ vyzýva Michal David v duchu svojich dvoch skladieb hudobných a festivalových fanúšikov, ktorí sa aj v septembri môžu tešiť na dvojdňovú nádielku dobrej muziky a hitov na jednom mieste.

10. 08. 2011 - Dalibor Janda: Teším sa do Nitry!
fotoriport_logo

Český spevák Dalibor Janda bude jedným z headlinerov nového hudobného festivalu Gold Fest, ktorý sa 9. a 10. septembra uskutoční na amfiteátri v Nitre.

Trojnásobný zlatý slávik, známy svojim chrapľavým hlasom, zaspieva návšteníkom v druhý deň festivalu a podobne ako viacero jeho kolegov sa už do Nitry teší. Z Čiech poslal aj svoj videopozdrav. ,,Teším sa na Vás,“ odkazuje v ňom hudobná legenda s gitarou v rukách.