Nokia Freestyle Motocross už v sobotu

Už iba jeden deň zostáva do začiatku najväčšej adrenalínovej show tohto roku na Slovensku a podľa slov organizátorov sú vypredané lístky na tribúny A,C, ale posledné lístky na tribúnu B a státie sú ešte v predaji do soboty.

Práve počas druhej septembrovej soboty ovládnu Bratislavu šialenci na „lietajúcich“ strojoch. Za účasti svetovej špičky sa uskutoční druhá Gladiátroska show. A keďže pôjde o súboj medzi profesionálnymi hráčmi, nebudú chýbať rôzne originálne triky  bez pudu sebazáchovy, pri ktorých tuhne krv v žilách. Ako sú napríklad saltá vzad a skoky bez kontaktu s motocyklom.

Nokia Fresstyle Motocross, ktorej organizátormi sú Produkčný dom Forza a česká agentúra GSMA, potrvá dve hodiny so začiatkom o 20.00 h. Adrenalínový zážitok za účasti najväčšej špičky freestyle motocrossového neba na čele s najlepšími jazdcami predvedú Dustin Miller (USA), Morgan Carlson (SWE), Jeff Fehr (CAN), Reagan Sieg ( CAN),  Ronnie Renner (CAN), Sean Nielson (USA), Andy Bell (USA) , Libor Podmol (CZ), David Rejsek (CZ).

Cena lístkov na sedenie ( tribúna B ) je 590,- Sk na státie 350,- Sk. Lístky v predpredaji je možné zakúpiť v sieti Ticketportal už len dne d 20:00 hod. Vstupenky na mieste bude možné si zakúpiť aj priamo pred vstupom do Incheba Open Air od 17:00 hod. Areál bude pre návštevníkov  otvorený od 19:00 hodiny s prístupom z Viedenskej cesty a Eisteinovej ulice.

 

Generálny partner: NOKIA
Hlavní partneri: Iveco Daily, Power, Hass
Reklamní partneri: Impuls Leasing, Ministerstvo obrany SR - Profesionálna armáda
Mediálni partneri: televízia Markíza, Plazma media, Rádio Okey, Rádio Max, denník Nový Čas, denník Šport, týždenník Markíza, týždenník Žurnál, mesačníky Nový Auto magazín a Motomagazín, Zoznam.sk, ISPA